Аренс і Шварц Київ

Розлучення в Україні

Історія компанії

Deutsches_Zentrum_Ahrens_und_Schwarz.webp

Наша компанія була заснована у 2004 році Петером Аренсом, Іриною Мощиною та Йозефом-Георгом Шварцем у Німеччині як GbR і з того часу активно працює в Україні.

Восени 2004 року ми відкрили наш перший офіс на вулиці Івана Франка в центрі Києва. Першими співробітниками стали Петер Аренс (керуючий директор), Олексій Друк (заступник керуючого директора), Віктор Амельченко (менеджер з продажу), д-р Всеволод Кобржицький (господарське та податкове право), Віктор Ларіонов (торговий представник), Ірина Мощина (усний/письмовий перекладач) та Йозеф-Георг Шварц (усний/письмовий перекладач). Спочатку наша компанія працювала лише як бюро перекладів та легалізації. На сьогоднішній день ми є єдиним бюро перекладів у Києві, яке може надавати послуги присяжних перекладачів у Німеччині.

Спочатку ми працювали в основному в сфері укладання шлюбів та возз’єднання сімей в Німеччині та Україні. Завдяки нашому зростаючому досвіду та існуючому попиту, фокус нашої роботи все більше зміщується в бік консультування з німецьких та українських правових питань – імміграційного, адміністративного та комерційного права, а також податкового та сімейного/цивільного права. Крім того, все більше клієнтів довіряють нам створення компаній в Україні та Німеччині. Зараз наші послуги також все частіше включають питання комерційного права.

Наприкінці 2005 року ми переїхали до нового офісу на вулиці Богдана Хмельницького, 23, оскільки наш старий офіс став замалим через збільшення потоку клієнтів. Крім того, наш офіс тепер знаходився в безпосередній близькості від Посольства Німеччини в Києві.

Наш менеджер з продажу Віктор Амельченко також залишив нас наприкінці 2005 року. Його замінив його наступник Ігор Запорожець. З цього часу ми давно співпрацюємо з нашим партнером – компанією DHL, яка гарантує нашим клієнтам швидке та безпечне транспортування документів. З початку 2006 року ми також є офіційним партнером компанії DHL.

Наприкінці 2006 року наш заступник генерального директора Олексій Друк залишив нас, і його основні обов’язки взяли на себе Ігор Сапорошець та наш новий секретар Оксана Пригорницька, які приєдналися до нашої компанії в 2007 році.

З 2007 року розпочалася подальша співпраця з німецьким культурним об’єднанням “Widerstrahl” та мовною школою “Август”. Відтоді ще одним напрямком діяльності нашої компанії стала організація стажувань, навчання та перебування в школах-пансіонатах у Німеччині.

У 2008 році ми заснували нашу юридичну фірму з призначенням адвоката Сергія Петрусенка і тепер також можемо представляти юридичні інтереси наших клієнтів в Україні.

З 2008 року ми підтримуємо численних стажерів з Університету Шевченка та Університету МАУП в Києві за спеціальною програмою. З 2009 року мовна школа “Август” акредитована як екзаменаційний центр ÖSD. Ці екзаменаційні сертифікати дійсні, серед іншого, для пізньої репатріації та вступу до університету в Німеччині.

З 2009 року ми маємо дуже тісне партнерство з нашим німецьким колегою-юристом Маттіасом Шмідтом, який представляє інтереси наших клієнтів у всіх галузях права в Німеччині.

Влітку 2011 року нас залишив наш багаторічний менеджер з продажу Ігор Сапорошець. Відтоді його обов’язки виконує наша досвідчена співробітниця Оксана Потельчак та новопризначена секретарка Ксенія Пугачова.

Навесні 2014 року до фірми приєдналася новий юрист Яна Галкіна, яка поповнила нашу команду. Це дозволяє нашій компанії відповідати поточним потребам наших клієнтів.

З літа 2012 року ми також активно працюємо для наших клієнтів на німецькому та українському ринках нерухомості.

Взимку 2013 року ми переїхали до нашого нинішнього офісу на вулиці Антоновича, 11 (колишня вулиця Горького) в Києві, де працюємо і сьогодні.

У 2018 році ми заснували агентство з працевлаштування, яке спеціалізується на працевлаштуванні та оформленні документів для німецького ринку праці. Ми працевлаштовуємо кваліфікованих працівників з вищою або професійно-технічною освітою, а також сезонних студентів, особливо в Німеччині.

Наш останній проект – заснування у 2019 році консалтингової компанії з питань бізнесу та економіки, яка займається міжнародними моделями податкової економії, аутсорсингом активів та створенням компаній в Україні, а також підтримує приватних осіб в еміграції або створенні другої домівки в Україні.

Ми стали лідерами ринку в більшості секторів, в яких працюємо.

Це також може вас зацікавити

Наші партнери

^